AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "otomasyon"
Otomasyon Rehberi Gazetesi web sitesine nereden ulaştınız?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmişte yayınlanan sayılarına göz atabilirsiniz.

Mikdisplay

Seyad Üyesidir


<
Ana Sayfa

 
  / 2014
  Yazı Yayın Şartları
• Yazılar, A4 boyutunda ve resimler ile birlikte, firma-ürün-haberler için 4 sayfayı, makaleler için 10 sayfayı geçmeyecek şekilde PC Word dökümanı olarak disket, CD içerisinde ayrıca kağıda baskılı olarak veya e-mail ile dergi merkezine gönderilmelidir. Yazının başlığı mutlaka verilmelidir.

• Yazılarda kullanılan fotoğraflar ve grafikler (6 veya 12 cm) net ve temiz olmalı, mümkünse orjinalleri gönderilmeli veya taranmış (304 DPI olarak) PC formatlı CD içerisinde TIFF formatında ( yada JPEG) kaydedilmiş olarak teslim edilmelidir.

• Yazınıza uygun fotoğraf ve dia göndermeniz de rica edilir. Yazıların sonuna yararlanılan kaynakça eklenmelidir.

• Yazılarda mümkün olduğu kadar öz Türkçe terimler kullanılmalıdır.
özgün ve derleme yazılardaki görüşler yazarına, çevirilerden doğacak sorumluluk ise çevirmene aittir.

• Dergideki yazılardan kaynak göstermek sureti ile alıntı yapılabilir.Dergiye gönderilen yazıların yayınlansın yayınlanmasın yazarına iade edilmez.

• Yayınlanan her makale yazarı/yazarlarına yazılarının yayınlandığı dergi ücretsiz olarak gönderilir.

• Reklamlar ilgili firmaların sorumluluğundadır.

• Gönderilen yazıların dergimizde yayınlanması için yazılan metnin gün, ay, tarih ve yazarların imzalarının bulunması rica olunur.

• Dergide yayınlanması istenilen yazılar, ilk olarak dergimizde yayınlanması gerekmektedir. Eğer başka bir yerde yayımlanmışsa, ya da aynı dönemde başka dergilerde yayınlanacak ise bildirilmesi gerekmektedir.

• Yazı çeviri ise yazarın adı, izin belgesinin fotokopisi, çevirenin adı verilmelidir. Bundan dolayı doğacak yasal işlemler yazara aittir.


Yazı Gönderimi
Yazılarınızı bize göndermek için Formu doldurup Gözat(Browse) düğmesine tıklayarak yazı dosyanızı seçin ve gönder düğmesine tıklayın.
Kişisel Bilgiler
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
E-Posta Adresiniz
Mesajınız *
Yazınızı Dosya Olarak Seçin
 
 
Hidrolik Pnomatik Katalo?u Metal Makina Sac Y?leme Rehberi Metalurji Malzeme Hidrolik Pnomatik Otomasyon Rehberi Turkey Industry Magazine Endüstri Magazin Kalyp Rehberi Kobi Magazin Makina Rehberi
© Copyright 2006 - 2007 otomasyonrehberi.com All Rights Reserved.
10.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

Bugün 182 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 3 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 557238 kişi.